Waar ligt Lofferts Airport in Amerika?

 

Lofferts Airport is gevestigd in de regio Pennsylvania in Amerika!

Zoek de plaatsnaam:

Loffre, Loffero, Loffenau, Loffrande, Loffeld

Hier ziet u waar Lofferts Airport op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Amerika.

Alle plaatsen in de wereld die heten.


Waar ligt Lofferts Airport op de kaart?




Webcams vlakbij Lofferts Airport

Green Tree: United States.


Green Tree: United States - Overdag
Recent
Green Tree: United States - Recent

Pittsburgh: University of.


Pittsburgh: University of - Overdag
Recent
Pittsburgh: University of - Recent

Pittsburgh › North-West: Interstate 76.


Pittsburgh › North-West: Interstate 76 - Overdag
Recent
Pittsburgh › North-West: Interstate 76 - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Lofferts Airport ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Pennsylvania en afstand vanaf Lofferts Airport.

Plaats#Inwonerskmmijl
Philadelphia11453268439273
Pittsburgh23194942717
Allentown3105519409254
Erie499801198123
Reading579799372231
Bethlehem673710418260
Scranton773206407253
Lancaster854735341212
Levittown953117465289
Harrisburg1047840290180

Top 10 plaatsen in Amerika en afstand vanaf Lofferts Airport.

Plaats # Inwonerskmmijl
New York18107916534332
Los Angeles2387712934072117
Chicago32841952637396
Houston4202771218041121
Philadelphia51453268439273
Phoenix6142850929111809
San Diego7128705033752097
San Antonio8125681020501274
Dallas9121170416931052
San Jose1089746035862228



Reisadvies Amerika

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Amerika via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Amerikao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Amerika



Reisinformatie Amerika

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Amerika. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Amerika

Info

Statistieken en Geografie

Amerika bestaat uit 141988 plaatsen in 58 regio's.

De regio Pennsylvania bestaat uit 8467 plaatsen.

Waar ligt Lofferts Airport in Amerika?