Waar ligt Scottsdale in Amerika?

 

Scottsdale is gevestigd in de regio Arizona in Amerika!

Zoek de plaatsnaam:

Scott Lake, Scott Table, Scottys Island, Scotland Island, Scotland Haven

Hier ziet u waar Scottsdale op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Amerika.


Waar ligt Scottsdale op de kaart?




Webcams vlakbij Scottsdale

The Preserve: SR South of nd St.


The Preserve: SR  South of nd St - Overdag
Recent
The Preserve: SR  South of nd St - Recent

Tempe: I- th st Facing East.


Tempe: I- th st Facing East - Overdag
Recent
Tempe: I- th st Facing East - Recent

The Preserve: SR South of Shea Blvd.


The Preserve: SR  South of Shea Blvd - Overdag
Recent
The Preserve: SR  South of Shea Blvd - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Scottsdale ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Arizona en afstand vanaf Scottsdale.

Plaats#Inwonerskmmijl
Phoenix114285091811
Tucson2518907169105
Mesa3449878117
Glendale42401122717
Chandler52342972314
Scottsdale622579600
Gilbert71708292113
Tempe8158368117
Peoria91393683220
Yuma1084316269167

Top 10 plaatsen in Amerika en afstand vanaf Scottsdale.

Plaats # Inwonerskmmijl
New York1810791634262129
Los Angeles23877129589366
Chicago3284195223171440
Houston4202771216191006
Philadelphia5145326833282068
Phoenix614285091811
San Diego71287050497309
San Antonio812568101349838
Dallas912117041407874
San Jose108974601001622



Reisadvies Amerika

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Amerika via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Amerikao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Amerika



Reisinformatie Amerika

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Amerika. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Amerika

Info

Statistieken en Geografie

Amerika bestaat uit 141988 plaatsen in 58 regio's.

De regio Arizona bestaat uit 1926 plaatsen.

Scottsdale is nummer 6 in de regio Arizona.

De stad is nummer 83 in Amerika.

Het aantal inwoners is 225796.

Waar ligt Scottsdale in Amerika?