Waar ligt Klaipedos Apskritis in Litouwen?

 

Klaipedos Apskritis is een regio in Litouwen!

Zoek de plaatsnaam:

Klairan, Klaipada, Klaisiai, Klaire Lake, Klaine Blikfaart

Hier ziet u waar Klaipedos Apskritis op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Litouwen.

Wereldsteden
Steden in Litouwen die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Klaipedos Apskritis op de kaart?




Webcams vlakbij Klaipedos Apskritis

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Klaipedos Apskritis)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Klaipedos Apskritis ten opzichte van andere plaatsen?


Top 10 plaatsen in Litouwen en afstand vanaf Klaipedos Apskritis.

Plaats # Inwonerskmmijl
Vilnius1542381274170
Kaunas2374655182113
Klaipeda31923141610
Siauliai413059412477
Panevezys5117400187116
Alytus670750222138
Marijampole747617177110
Mazeikiai8413149257
Jonava934996196122
Utena1033243267166


Info

Statistieken en Geografie

Litouwen bestaat uit 17341 plaatsen in 10 regio's.

De regio Klaipedos Apskritis bestaat uit 1074 plaatsen.

Waar ligt Klaipedos Apskritis in Litouwen?