Waar ligt Medimurska in Kroatië?

 

Medimurska is een regio in Kroatië!

Zoek de plaatsnaam:

Medina de Pomar, Mediana de Voltoya, Media Luna, Médière, Medina del Campo

Hier ziet u waar Medimurska op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Kroatië.

Wereldsteden
Steden in Kroatië die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Medimurska op de kaart?




Webcams vlakbij Medimurska

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Medimurska)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Medimurska ten opzichte van andere plaatsen?


Top 10 plaatsen in Kroatië en afstand vanaf Medimurska.

Plaats # Inwonerskmmijl
Zagreb16989677949
Split2176315323201
Rijeka3141173200124
Osijek488141196122
Zadar571258274170
Slavonski Brod660742183114
Pula759079267166
Sesvete8524127144
Karlovac94812312678
Varazdin10418081610


Info

Statistieken en Geografie

Kroatië bestaat uit 12105 plaatsen in 20 regio's.

De regio Medimurska bestaat uit 118 plaatsen.

Waar ligt Medimurska in Kroatië?