Waar ligt Ballymoney in Noord-Ierland?

 

Ballymoney is een regio in Noord-Ierland!

Zoek de plaatsnaam:

Ballygrant, Ballinillann, Ballyduffy, Ballagärde, Ballar

Hier ziet u waar Ballymoney op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Verenigd Koninkrijk.

Wereldsteden
Steden in Verenigd Koninkrijk die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Ballymoney op de kaart?




Webcams vlakbij Ballymoney

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Ballymoney)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Ballymoney ten opzichte van andere plaatsen?


Top 10 plaatsen in Verenigd Koninkrijk en afstand vanaf Ballymoney.

Plaats # Inwonerskmmijl
London17421228578359
Birmingham2984336414257
Glasgow3610271163101
Belfast45859946339
Liverpool5468946288179
Leeds6455124344214
Sheffield7447048372231
Edinburgh8435794227141
Bristol9430714476296
Manchester10395516325202


Info

Statistieken en Geografie

Verenigd Koninkrijk bestaat uit 17711 plaatsen in 234 regio's.

De regio Ballymoney bestaat uit 27 plaatsen.

Waar ligt Ballymoney in Noord-Ierland?




Regio's in Verenigd Koninkrijk