Waar ligt Koblenz, Rheinland-Pfalz in Duitsland?

 

Koblenz is gevestigd in de regio Rheinland-Pfalz in Duitsland!

Zoek de plaatsnaam:

Koblentz, Kobliki, Koblasko, Kobl, Koblenz

Hier ziet u waar Koblenz op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Duitsland.

Er zijn 3 plaatsen met de naam Koblenz in Duitsland.

Wereldsteden
Steden in Duitsland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Koblenz op de kaart?




Webcams vlakbij Koblenz

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Koblenz)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Koblenz ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Rheinland-Pfalz en afstand vanaf Koblenz.

Plaats#Inwonerskmmijl
Mainz11879406138
Ludwigshafen216251411471
Koblenz310814600
Trier41006499760
Kaiserslautern59894710163
Worms6821049760
Neuwied766901138
Frankenthal84752310565
Pirmasens94353912779
Bad Kreuznach10433176138

Top 10 plaatsen in Duitsland en afstand vanaf Koblenz.

Plaats # Inwonerskmmijl
Berlin13398362468291
Hamburg21733846393244
Munich31246133378235
Cologne49688237949
Frankfurt56480348251
Dortmund659425513081
Stuttgart7591688209130
Düsseldorf857713911370
Essen957691412980
Bremen10546429315196


Info

Statistieken en Geografie

Duitsland bestaat uit 70477 plaatsen in 16 regio's.

De regio Rheinland-Pfalz bestaat uit 3908 plaatsen.

Koblenz is nummer 3 in de regio Rheinland-Pfalz.

De stad is nummer 75 in Duitsland.

Het aantal inwoners is 108151.

Waar ligt Koblenz, Rheinland-Pfalz in Duitsland?