Waar ligt Münster, Nordrhein-Westfalen in Duitsland?

 

Münster is gevestigd in de regio Nordrhein-Westfalen in Duitsland!

Zoek de plaatsnaam:

Hier ziet u waar Münster op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Duitsland.

Er zijn 4 plaatsen met de naam Münster in Duitsland.

Wereldsteden
Steden in Duitsland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Münster op de kaart?




Webcams vlakbij Münster

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Münster)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Münster ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Nordrhein-Westfalen en afstand vanaf Münster.

Plaats#Inwonerskmmijl
Cologne196882312477
Dortmund25942555132
Düsseldorf357713910364
Essen45769147144
Duisburg55052718553
Bochum63870616138
Wuppertal73632408452
Bielefeld83271986339
Bonn931408114288
Münster1027245200

Top 10 plaatsen in Duitsland en afstand vanaf Münster.

Plaats # Inwonerskmmijl
Berlin13398362398247
Hamburg21733846238148
Munich31246133510317
Cologne496882312477
Frankfurt5648034219136
Dortmund65942555132
Stuttgart7591688372231
Düsseldorf857713910364
Essen95769147144
Bremen1054642914691


Info

Statistieken en Geografie

Duitsland bestaat uit 70477 plaatsen in 16 regio's.

De regio Nordrhein-Westfalen bestaat uit 8329 plaatsen.

Münster is nummer 10 in de regio Nordrhein-Westfalen.

De stad is nummer 22 in Duitsland.

Het aantal inwoners is 272457.

Waar ligt Münster, Nordrhein-Westfalen in Duitsland?