Waar ligt Drensteinfurt in Duitsland?

 

Drensteinfurt is gevestigd in de regio Nordrhein-Westfalen in Duitsland!

Zoek de plaatsnaam:

Dreneli, Drencova, Drenovo, Drenovci, Drenova Glava

Hier ziet u waar Drensteinfurt op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Duitsland.

Wereldsteden
Steden in Duitsland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Drensteinfurt op de kaart?




Webcams vlakbij Drensteinfurt

Hamm.


Hamm - Overdag
Recent
Hamm - Recent

Telgte › West.


Telgte › West - Overdag
Recent
Telgte › West - Recent

Telgte › East: Münster-Telgte Airport.


Telgte › East: Münster-Telgte Airport - Overdag
Recent
Telgte › East: Münster-Telgte Airport - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Drensteinfurt ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Nordrhein-Westfalen en afstand vanaf Drensteinfurt.

Plaats#Inwonerskmmijl
Cologne196882311169
Dortmund25942553723
Düsseldorf35771399358
Essen45769146440
Duisburg55052718050
Bochum63870615132
Wuppertal73632407144
Bielefeld83271986037
Bonn931408112779
Münster102724522113

Top 10 plaatsen in Duitsland en afstand vanaf Drensteinfurt.

Plaats # Inwonerskmmijl
Berlin13398362394245
Hamburg21733846246153
Munich31246133489304
Cologne496882311169
Frankfurt5648034198123
Dortmund65942553723
Stuttgart7591688352219
Düsseldorf85771399358
Essen95769146440
Bremen1054642915999


Info

Statistieken en Geografie

Duitsland bestaat uit 70477 plaatsen in 16 regio's.

De regio Nordrhein-Westfalen bestaat uit 8329 plaatsen.

Drensteinfurt is nummer 260 in de regio Nordrhein-Westfalen.

De stad is nummer 906 in Duitsland.

Het aantal inwoners is 15239.

Waar ligt Drensteinfurt in Duitsland?