Waar ligt Groesbeek in Zuid-Afrika?

 

Groesbeek is gevestigd in de regio Limpopo in Zuid-Afrika!

Zoek de plaatsnaam:

Groede, Groenstraat, Groeneveld, Groene Dries, Groesen

Hier ziet u waar Groesbeek op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Zuid-Afrika.

Wereldsteden
Steden in Zuid-Afrika die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Groesbeek op de kaart?




Webcams vlakbij Groesbeek

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Groesbeek)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Groesbeek ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Limpopo en afstand vanaf Groesbeek.

Plaats#Inwonerskmmijl
Pietersburg112375410565
Phalaborwa2109468275171
Potgietersrus31010906842
Warmbad49030011471
Louis Trichardt586854175109
Thohoyandou644046233145
Giyani737047241150
Lebowakgomo83332911471
Nkowakowa930157188117
Duiwelskloof1024572175109

Top 10 plaatsen in Zuid-Afrika en afstand vanaf Groesbeek.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cape Town134335041482921
Durban23120340715444
Johannesburg32026466262163
Soweto41695094274170
Pretoria51619485206128
Port Elizabeth69677221152716
Pietermaritzburg7750864668415
Benoni8605363259161
Tembisa9511671238148
Vereeniging10474680317197


Info

Statistieken en Geografie

Zuid-Afrika bestaat uit 12693 plaatsen in 9 regio's.

De regio Limpopo bestaat uit 1507 plaatsen.

Groesbeek is nummer 430 in de regio Limpopo.

De stad is nummer 3456 in Zuid-Afrika.

Waar ligt Groesbeek in Zuid-Afrika?