Waar ligt Port Shepstone in Zuid-Afrika?

 

Port Shepstone is gevestigd in de regio KwaZulu-Natal in Zuid-Afrika!

Zoek de plaatsnaam:

Portillo El Pizote, Porto do Barco, Portal Municipal Airport, Porter Lake, Porta dels Països Catalans

Hier ziet u waar Port Shepstone op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Zuid-Afrika.

Wereldsteden
Steden in Zuid-Afrika die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Port Shepstone op de kaart?




Webcams vlakbij Port Shepstone

Shelly Beach.


Shelly Beach - Overdag
Recent
Shelly Beach - Recent

Durban › North: South Beach.


Durban › North: South Beach - Overdag
Recent
Durban › North: South Beach - Recent

Durban › South: Bay Of Plenty.


Durban › South: Bay Of Plenty - Overdag
Recent
Durban › South: Bay Of Plenty - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Port Shepstone ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in KwaZulu-Natal en afstand vanaf Port Shepstone.

Plaats#Inwonerskmmijl
Durban1312034011370
Pietermaritzburg275086412678
Newcastle3404849336209
Richards Bay4253156267166
Vryheid5150079332206
Dundee684430286178
Stanger759901177110
Port Shepstone85280400
Mondlo944924307191
Margate10344071610

Top 10 plaatsen in Zuid-Afrika en afstand vanaf Port Shepstone.

Plaats # Inwonerskmmijl
Cape Town134335041184736
Durban2312034011370
Johannesburg32026466557346
Soweto41695094558347
Pretoria51619485600373
Port Elizabeth6967722579360
Pietermaritzburg775086412678
Benoni8605363547340
Tembisa9511671571355
Vereeniging10474680515320



Reisadvies Zuid-Afrika

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Zuid-Afrika via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Zuid-Afrikao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Zuid-Afrika



Reisinformatie Zuid-Afrika

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Zuid-Afrika. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Zuid-Afrika

Info

Statistieken en Geografie

Zuid-Afrika bestaat uit 12693 plaatsen in 9 regio's.

De regio KwaZulu-Natal bestaat uit 1535 plaatsen.

Port Shepstone is nummer 8 in de regio KwaZulu-Natal.

De stad is nummer 81 in Zuid-Afrika.

Het aantal inwoners is 52809.

Waar ligt Port Shepstone in Zuid-Afrika?




Regio's in Zuid-Afrika