Waar ligt Corozal in Amerika?

 

Corozal is gevestigd in de regio US in Amerika!

Zoek de plaatsnaam:

Corot, Coronel Bogado, Coroiul, Corocito Vega, Coronado

Hier ziet u waar Corozal op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Amerika.

Wereldsteden
Steden in Amerika die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Corozal op de kaart?




Webcams vlakbij Corozal

San Juan.


San Juan - Overdag
Recent
San Juan - Recent

Quemados.


Quemados - Overdag
Recent
Quemados - Recent

Mameyes 2: Wyndham Grand Rio Mar Puerto Rico Golf & Beach Resort.


Mameyes 2: Wyndham Grand Rio Mar Puerto Rico Golf & Beach Resort - Overdag
Recent
Mameyes 2: Wyndham Grand Rio Mar Puerto Rico Golf & Beach Resort - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Corozal ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in US en afstand vanaf Corozal.

Plaats#Inwonerskmmijl
San Juan14181402616
Carolina21704083924
Ponce31526394830
Caguas4868073119
Guaynabo5813632314
Mayaguez6765038955
Trujillo Alto7541913220
Arecibo8491894528
Rio Grande9412185132
Fajardo10340707144

Top 10 plaatsen in Amerika en afstand vanaf Corozal.

Plaats # Inwonerskmmijl
New York1810791625941612
Los Angeles2387712954063359
Chicago3284195233042053
Houston4202771231991988
Philadelphia5145326825491584
Phoenix6142850948333003
San Diego7128705052933289
San Antonio8125681034832164
Dallas9121170434362135
San Jose1089746057693585



Reisadvies Amerika

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Amerika via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Amerikao onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Amerika



Reisinformatie Amerika

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Amerika. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Amerika

Info

Statistieken en Geografie

Amerika bestaat uit 141988 plaatsen in 58 regio's.

De regio US bestaat uit 1089 plaatsen.

Corozal is nummer 28 in de regio US.

De stad is nummer 3293 in Amerika.

Het aantal inwoners is 11302.

Waar ligt Corozal in Amerika?