Waar ligt Alinviren in Turkije?

 

Alinviren is gevestigd in de regio Kastamonu in Turkije!

Zoek de plaatsnaam:

Alinagilar, Alin'yazi, Alino Bilo, Alinagar Chak, Alinayin

Hier ziet u waar Alinviren op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Turkije.

Wereldsteden
Steden in Turkije die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Alinviren op de kaart?




Webcams vlakbij Alinviren

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Alinviren)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Alinviren ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Kastamonu en afstand vanaf Alinviren.

Plaats#Inwonerskmmijl
Kastamonu1704385031
Tosya2240258955
Abana3-2113
Abay4-4226
Abbasyanik5-6440
Abdalhasan6-5333
Abdiaga7-3723
Abdulgaz8-5635
Abdulgazi9-6339
Abdülkadir10-8553

Top 10 plaatsen in Turkije en afstand vanaf Alinviren.

Plaats # Inwonerskmmijl
Istanbul19797536422262
Ankara23519177230143
Izmir32501895689428
Bursa41413485444276
Adana51249680549341
Gaziantep61066561607377
Konya7876004455283
Antalya8758603612380
Mersin9612540568353
Kayseri10593164367228


Info

Statistieken en Geografie

Turkije bestaat uit 72451 plaatsen in 81 regio's.

De regio Kastamonu bestaat uit 2117 plaatsen.

Alinviren is nummer 110 in de regio Kastamonu.

De stad is nummer 3623 in Turkije.

Waar ligt Alinviren in Turkije?