Waar ligt Wan-ati, Marowijne in Suriname?

 

Wan-ati is gevestigd in de regio Marowijne in Suriname!

Zoek de plaatsnaam:

Wan-do, Wan-kawng-mu, Wan-pek, Wan-loi Namtang, Wan-ati

Hier ziet u waar Wan-ati op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Suriname.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Wan-ati in Suriname.

Wereldsteden
Steden in Suriname die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Wan-ati op de kaart?




Webcams vlakbij Wan-ati

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Wan-ati)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Wan-ati ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Marowijne en afstand vanaf Wan-ati.

Plaats#Inwonerskmmijl
Moengo173452113
Albina241385534
Abenekokondre3-6138
Adjamoe-kondre4-3119
Adjoemakondre5-3119
Agitiondro6-32
Agitriondre7-32
Akalikondre8-2314
Akalli Kondre9-2314
Akroikondre10-5333

Top 10 plaatsen in Suriname en afstand vanaf Wan-ati.

Plaats # Inwonerskmmijl
Paramaribo12203067949
Lelydorp2177358754
Nieuw Nickerie313410280174
Moengo473452113
Meerzorg565917748
Nieuw Amsterdam649357144
Mariënburg744636842
Wageningen84229248154
Albina941385534
Groningen10311211370


Info

Statistieken en Geografie

Suriname bestaat uit 728 plaatsen in 10 regio's.

De regio Marowijne bestaat uit 73 plaatsen.

Wan-ati is nummer 67 in de regio Marowijne.

De stad is nummer 700 in Suriname.

Waar ligt Wan-ati, Marowijne in Suriname?