Waar ligt Rakov Škocjan in Slovenië?

Rakov Škocjan is gevestigd in de regio Bohinj Commune in Slovenië!

Zoek de plaatsnaam:

Rakov, Rákóczitelep, Rakousy, Rakow, Rakovo

Hier ziet u waar Rakov Škocjan op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Slovenië.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Rakov Škocjan op de kaart?


Webcams vlakbij Rakov Škocjan

Unec: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper.


Unec: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper - Overdag
Recent
Unec: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper - Recent

Unec: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper.


Unec: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper - Overdag
Recent
Unec: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper - Recent

Ivanje Selo: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper, viadukt.


Ivanje Selo: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper, viadukt - Overdag
Recent
Ivanje Selo: A1/E61/E70, Ljubljana - Koper, viadukt - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Rakov Škocjan ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Bohinj Commune en afstand vanaf Rakov Škocjan.

Plaats#Inwonerskmmijl
Ljubljana12551153421
Kranj2349505031
Koper3232735132
Novo Mesto4224176842
Nova Gorica5127485333
Kamnik6125845333
Jesenice7125117245
Skofja Loka8120134226
Domzale9116474528
Izola10103555635

Top 10 plaatsen in Slovenië en afstand vanaf Rakov Škocjan.

Plaats # Inwonerskmmijl
Ljubljana12551153421
Maribor28905613483
Celje3371159056
Kranj4349505031
Velenje5264268955
Koper6232735132
Novo Mesto7224176842
Ptuj81814114087
Trbovlje9159937144
Nova Gorica10127485333

Reisadvies Slovenië

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Slovenië via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Sloveniëo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Slovenië



Reisinformatie Slovenië

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Slovenië. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Slovenië