Waar ligt Hjärnan in Zweden?

Hjärnan is gevestigd in de regio Vastra Gotaland in Zweden!

Zoek de plaatsnaam:

Hjärtholmen, Hjärpliden, Hjärsåslilla, Hjärtared, Hjärtsöla

Hier ziet u waar Hjärnan op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Zweden.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Hjärnan op de kaart?


Webcams vlakbij Hjärnan

Lindholmen: Fiskhamnsmotet västerut.


Lindholmen: Fiskhamnsmotet västerut - Overdag
Recent
Lindholmen: Fiskhamnsmotet västerut - Recent

Nordstaden: Fiskhamnsmotet österut.


Nordstaden: Fiskhamnsmotet österut - Overdag
Recent
Nordstaden: Fiskhamnsmotet österut - Recent

Gothenburg: Götatunneln mynning Järntorget (Götatunneln mynning Järntorget).


Gothenburg: Götatunneln mynning Järntorget (Götatunneln mynning Järntorget) - Overdag
Recent
Gothenburg: Götatunneln mynning Järntorget (Götatunneln mynning Järntorget) - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Hjärnan ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Vastra Gotaland en afstand vanaf Hjärnan.

Plaats#Inwonerskmmijl
Göteborg151525321
Borås2632235836
Trollhättan3445226641
Skövde43263913785
Uddevalla5302837446
Lidköping62458611471
Alingsås7227884226
Vänersborg8218367748
Kungälv9212621811
Lerum10159492113

Top 10 plaatsen in Zweden en afstand vanaf Hjärnan.

Plaats # Inwonerskmmijl
Stockholm11253309398247
Göteborg251525321
Malmö3261549243151
Uppsala4127734406252
Uppsala5127734407253
Västerås6107194341212
Örebro798573259161
Linköping896732230143
Helsingborg991025190118
Jönköping108320213483

Reisadvies Zweden

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Zweden via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Zwedeno onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Zweden



Reisinformatie Zweden

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Zweden. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Zweden