Waar ligt `Abd el Qadir, Al Jazirah in Soedan?

 

`Abd el Qadir is gevestigd in de regio Al Jazirah in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

`Abdilli, `Abdotab, `Abd ur Rahman, `Abdi, `Abdulqudus Khan Kelay

Hier ziet u waar `Abd el Qadir op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.

Er zijn 2 plaatsen met de naam `Abd el Qadir in Soedan.


Waar ligt `Abd el Qadir op de kaart?




Webcams vlakbij `Abd el Qadir

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van `Abd el Qadir)

Triesenberg: Weite - Gonzen - Sargans - Pizol.


Triesenberg: Weite - Gonzen - Sargans - Pizol - Overdag
Recent
Triesenberg: Weite - Gonzen - Sargans - Pizol - Recent

Hope > North-East: Hope Regional Airpark.


Hope > North-East: Hope Regional Airpark - Overdag
Recent
Hope > North-East: Hope Regional Airpark - Recent

Eisenkappel-Vellach: R-, Pavli?evo sedlo - Sestre Logar, Pavli?evo sedlo.


Eisenkappel-Vellach: R-, Pavli?evo sedlo - Sestre Logar, Pavli?evo sedlo - Overdag
Recent
Eisenkappel-Vellach: R-, Pavli?evo sedlo - Sestre Logar, Pavli?evo sedlo - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt `Abd el Qadir ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Al Jazirah en afstand vanaf `Abd el Qadir.

Plaats#Inwonerskmmijl
Wad Madani13327527647
Wad Rawah2103483723
`Abd el Qadir3-00
Abu Rus4-3924
Abu Sham5-21
Abu Zayd6-106
Abu Zeid7-106
Abu Zeid Wad Umm Balli8-106
Al Galgala9-4226
Al Gurra`a `Abd al Ghani10-85

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf `Abd el Qadir.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman1281032812779
Khartoum2197478011672
Kassala3401514315196
Kusti4345102230143
Wad Madani53327527647
Juba61634551156718
Malakal7160893647402
Rabak8135389230143
Sinnar9130138171106
Waw101274001015631



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Al Jazirah bestaat uit 83 plaatsen.

`Abd el Qadir is nummer 3 in de regio Al Jazirah.

De stad is nummer 132 in Soedan.

Waar ligt `Abd el Qadir, Al Jazirah in Soedan?