Waar ligt Limbo in Soedan?

 

Limbo is gevestigd in de regio Bahr al Ghazal in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Limbangang, Limbung, Limbenii Vechi, Limbo, Limbuti

Hier ziet u waar Limbo op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.

Wereldsteden
Steden in Soedan die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Limbo op de kaart?




Webcams vlakbij Limbo

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Limbo)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Limbo ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Bahr al Ghazal en afstand vanaf Limbo.

Plaats#Inwonerskmmijl
Gogrial1385729760
Tonj21733812276
Yirol311646338210
Raga43700235146
Abadai5-174108
Abang6-3924
Abar7-13483
Abarau8-203126
Abarud9-212132
`Abd Allah10-13785

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Limbo.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman128103281015631
Khartoum219747801017632
Kassala34015141276793
Kusti4345102810503
Wad Madani5332752974605
Juba6163455541336
Malakal7160893478297
Rabak8135389813505
Sinnar9130138912567
Waw101274003421


Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Bahr al Ghazal bestaat uit 1142 plaatsen.

Limbo is nummer 625 in de regio Bahr al Ghazal.

De stad is nummer 6379 in Soedan.

Waar ligt Limbo in Soedan?