Waar ligt Bahr el Ghazal in Soedan?

 

Bahr el Ghazal is gevestigd in de regio Bahr al Ghazal in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Bahri, Bahroto, Bahram Khel, Bahrat al Qadimah, Bahramabad

Hier ziet u waar Bahr el Ghazal op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.


Waar ligt Bahr el Ghazal op de kaart?




Webcams vlakbij Bahr el Ghazal

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Bahr el Ghazal)

Sanremo > East: Porto Vecchio - Sanremo Mare.


Sanremo > East: Porto Vecchio - Sanremo Mare - Overdag
Recent
Sanremo > East: Porto Vecchio - Sanremo Mare - Recent

Puerto Vallarta: Sur.


Puerto Vallarta: Sur - Overdag
Recent
Puerto Vallarta: Sur - Recent

Washington: Kolob Mountain.


Washington: Kolob Mountain - Overdag
Recent
Washington: Kolob Mountain - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Bahr el Ghazal ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Bahr al Ghazal en afstand vanaf Bahr el Ghazal.

Plaats#Inwonerskmmijl
Gogrial1385729861
Tonj21733812678
Yirol311646341212
Raga43700232144
Abadai5-177110
Abang6-4226
Abar7-13785
Abarau8-200124
Abarud9-209130
`Abd Allah10-14087

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Bahr el Ghazal.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman128103281017632
Khartoum219747801019633
Kassala34015141279795
Kusti4345102813505
Wad Madani5332752977607
Juba6163455544338
Malakal7160893481299
Rabak8135389816507
Sinnar9130138916569
Waw101274003723



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Bahr al Ghazal bestaat uit 1142 plaatsen.

Bahr el Ghazal is nummer 248 in de regio Bahr al Ghazal.

De stad is nummer 1895 in Soedan.

Waar ligt Bahr el Ghazal in Soedan?