Waar ligt Ageng in Soedan?

 

Ageng is gevestigd in de regio Al Istiwa'iyah in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Agenmatch, Agenahambo, Agenashiku Jima, Agency Lake, Agenskalns

Hier ziet u waar Ageng op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.

Wereldsteden
Steden in Soedan die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Ageng op de kaart?




Webcams vlakbij Ageng

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Ageng)

Gemeinde Sankt Anton am Arlberg: Sankt Christoph am Arlberg - Österreich: B Arlbergstraße, St.Christoph Schmittentunnel Nord Blickrichtung St.Anton.


Gemeinde Sankt Anton am Arlberg: Sankt Christoph am Arlberg - Österreich: B  Arlbergstraße, St.Christoph Schmittentunnel Nord Blickrichtung St.Anton - Overdag
Recent
Gemeinde Sankt Anton am Arlberg: Sankt Christoph am Arlberg - Österreich: B  Arlbergstraße, St.Christoph Schmittentunnel Nord Blickrichtung St.Anton - Recent

Cloverdale > South: , Hwy at Hwy , looking south on Hwy.


Cloverdale > South: , Hwy  at Hwy , looking south on Hwy - Overdag
Recent
Cloverdale > South: , Hwy  at Hwy , looking south on Hwy - Recent

Pieksämäki: Pieksämäen rantamaisemaa.


Pieksämäki: Pieksämäen rantamaisemaa - Overdag
Recent
Pieksämäki: Pieksämäen rantamaisemaa - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ageng ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Al Istiwa'iyah en afstand vanaf Ageng.

Plaats#Inwonerskmmijl
Yei140382220137
Torit220048307191
Maridi31422415697
Tambura49484319198
`Abd Allah5-10968
Abdulla6-7949
Abdullah7-10968
Abegi8-227141
Adimakuj9-414257
Ageng10-00

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Ageng.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman128103281093679
Khartoum219747801090677
Kassala34015141241771
Kusti4345102834518
Wad Madani5332752995618
Juba6163455195121
Malakal7160893417259
Rabak8135389835519
Sinnar9130138911566
Waw10127400315196



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Al Istiwa'iyah bestaat uit 890 plaatsen.

Ageng is nummer 10 in de regio Al Istiwa'iyah.

De stad is nummer 700 in Soedan.

Waar ligt Ageng in Soedan?