Waar ligt Abdullah Qeissan in Soedan?

 

Abdullah Qeissan is gevestigd in de regio Al Wusta in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Abdul Majid Lehri, Abdur, Abdur Rashid Magasi, Abduka, Abdul-Aziz

Hier ziet u waar Abdullah Qeissan op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.


Waar ligt Abdullah Qeissan op de kaart?




Webcams vlakbij Abdullah Qeissan

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Abdullah Qeissan)

Leba: ?eba - Rzeczpospolita - Beach.


Leba: ?eba - Rzeczpospolita - Beach - Overdag
Recent
Leba: ?eba - Rzeczpospolita - Beach - Recent

Froghall: Churnet Valley Railway's Kingsley - Station.


Froghall: Churnet Valley Railway's Kingsley - Station - Overdag
Recent
Froghall: Churnet Valley Railway's Kingsley - Station - Recent

Gromo: Spiazzi di.


Gromo: Spiazzi di - Overdag
Recent
Gromo: Spiazzi di - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Abdullah Qeissan ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Al Wusta en afstand vanaf Abdullah Qeissan.

Plaats#Inwonerskmmijl
Kusti1345102319198
Sinnar2130138298185
Tandalti327275373232
Kinanah426233369229
Marabba512108306190
Tabat610976436271
Tambul710489452281
Galgani89472163101
Umm Jarr99038393244
Abania10-138

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Abdullah Qeissan.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman12810328563350
Khartoum21974780554344
Kassala3401514523325
Kusti4345102319198
Wad Madani5332752391243
Juba6163455769478
Malakal7160893370230
Rabak8135389312194
Sinnar9130138298185
Waw10127400822511



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio Al Wusta bestaat uit 2121 plaatsen.

Abdullah Qeissan is nummer 61 in de regio Al Wusta.

De stad is nummer 162 in Soedan.

Waar ligt Abdullah Qeissan in Soedan?