Waar ligt Ler in Soedan?

 

Ler is gevestigd in de regio SD in Soedan!

Zoek de plaatsnaam:

Léro, Lerchen-Berg, Lermejaure, Lerch Trail, Lérida

Hier ziet u waar Ler op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Soedan.


Waar ligt Ler op de kaart?




Webcams vlakbij Ler

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Ler)

Lampedusa e Linosa: Isola di Linosa.


Lampedusa e Linosa: Isola di Linosa - Overdag
Recent
Lampedusa e Linosa: Isola di Linosa - Recent

Odesa > South: Dolphinarium "Nemo".


Odesa > South: Dolphinarium
Recent
Odesa > South: Dolphinarium

Castel San Pietro Romano > North-East: Visuale sui Monti Prenestini.


Castel San Pietro Romano > North-East: Visuale sui Monti Prenestini - Overdag
Recent
Castel San Pietro Romano > North-East: Visuale sui Monti Prenestini - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Ler ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in SD en afstand vanaf Ler.

Plaats#Inwonerskmmijl
Ler11048600
Abaiat2-346215
Abaj3-330205
Aballi4-420261
Abarnima5-254158
Abayat6-346215
Abayath7-346215
Abbeit8-483300
`Abd ar Rijal9-399248
`Abd er Rigal10-399248

Top 10 plaatsen in Soedan en afstand vanaf Ler.

Plaats # Inwonerskmmijl
Umm Durman12810328853530
Khartoum21974780851529
Kassala34015141048651
Kusti4345102608378
Wad Madani5332752772480
Juba6163455417259
Malakal7160893217135
Rabak8135389610379
Sinnar9130138698434
Waw10127400245152



Reisadvies Soedan

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Soedan via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Soedano onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Soedan



Reisinformatie Soedan

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Soedan. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Soedan

Info

Statistieken en Geografie

Soedan bestaat uit 10945 plaatsen in 33 regio's.

De regio SD bestaat uit 1398 plaatsen.

Ler is nummer 1 in de regio SD.

De stad is nummer 39 in Soedan.

Het aantal inwoners is 10486.

Waar ligt Ler in Soedan?