Waar ligt Frielas in Portugal?

 

Frielas is gevestigd in de regio Lisboa in Portugal!

Zoek de plaatsnaam:

Friedrichswalde, Friendship Woods, Friedeberg am Queis, Friedrich II, Friedewald

Hier ziet u waar Frielas op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Portugal.

Wereldsteden
Steden in Portugal die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Frielas op de kaart?




Webcams vlakbij Frielas

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Frielas)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Frielas ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Lisboa en afstand vanaf Frielas.

Plaats#Inwonerskmmijl
Lisbon1517798138
Amadora2178856117
Queluz3103398138
Loures46623021
Rio de Mouro5546951811
Odivelas65462353
São Domingos de Rana7467172113
Cascais8364362918
Alcabideche9333152616
Póvoa de Santa Iria102890085

Top 10 plaatsen in Portugal en afstand vanaf Frielas.

Plaats # Inwonerskmmijl
Lisbon1517798138
Porto2249630262163
Amadora3178856117
Braga4121393309192
Setúbal51171093924
Coimbra6106580166103
Queluz7103398138
Funchal898041982610
Vila Nova de Gaia970810261162
Loures106623021


Info

Statistieken en Geografie

Portugal bestaat uit 15299 plaatsen in 20 regio's.

De regio Lisboa bestaat uit 1032 plaatsen.

Frielas is nummer 504 in de regio Lisboa.

De stad is nummer 6349 in Portugal.

Waar ligt Frielas in Portugal?