Waar ligt Glaz Oskara Michalika in Polen?

Glaz Oskara Michalika is gevestigd in de regio Slaskie in Polen!

Zoek de plaatsnaam:

Glazovo, Glazow, Glazeley, Glaz Diernowa, Glazkovo

Hier ziet u waar Glaz Oskara Michalika op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Polen.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Glaz Oskara Michalika op de kaart?


Webcams vlakbij Glaz Oskara Michalika

Rybnik: widok z Teatru Ziemi Rybnickiej.


Rybnik: widok z Teatru Ziemi Rybnickiej - Overdag
Recent
Rybnik: widok z Teatru Ziemi Rybnickiej - Recent

Rybnik: rybnicki Plac Wolno?ci.


Rybnik: rybnicki Plac Wolno?ci - Overdag
Recent
Rybnik: rybnicki Plac Wolno?ci - Recent

Rybnik: Rynek.


Rybnik: Rynek - Overdag
Recent
Rybnik: Rynek - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Glaz Oskara Michalika ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Slaskie en afstand vanaf Glaz Oskara Michalika.

Plaats#Inwonerskmmijl
Katowice13173163522
Czestochowa22481258553
Sosnowiec32272954327
Gliwice41988352314
Zabrze51921772616
Bytom61891863723
Bielsko-Biala71765154327
Ruda Slaska81461892918
Rybnik914251053
Tychy101316962616

Top 10 plaatsen in Polen en afstand vanaf Glaz Oskara Michalika.

Plaats # Inwonerskmmijl
Warsaw11651676291181
Cracow27550509358
Wroclaw363489315898
Poznan4570352282175
Gdansk5461865475295
Szczecin6413658463288
Bydgoszcz7366452340211
Lublin8360044307191
Katowice93173163522
Bialystok10291855460286

Reisadvies Polen

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Polen via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Poleno onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Polen



Reisinformatie Polen

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Polen. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Polen