Waar ligt Koniware in Papoea-Nieuw-Guinea?

 

Koniware is gevestigd in de regio Chimbu in Papoea-Nieuw-Guinea!

Zoek de plaatsnaam:

Konigswerth, Koniyiboko, Koní hora, Koni, Konin

Hier ziet u waar Koniware op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Papoea-Nieuw-Guinea.

Wereldsteden
Steden in Papoea-Nieuw-Guinea die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Koniware op de kaart?




Webcams vlakbij Koniware

Tenterfield › South: AYGA - Goroka -> Facing South.


Tenterfield › South: AYGA - Goroka -> Facing South - Overdag
Recent
Tenterfield › South: AYGA - Goroka -> Facing South - Recent

Goroka › South-west: Aero Club - Goroka Airport Kaibar.


Goroka › South-west: Aero Club - Goroka Airport Kaibar - Overdag
Recent
Goroka › South-west: Aero Club - Goroka Airport Kaibar - Recent

Mount Hagen › East: Mount Hagen (Kagamuga) Airport AYMH.


Mount Hagen › East: Mount Hagen (Kagamuga) Airport AYMH - Overdag
Recent
Mount Hagen › East: Mount Hagen (Kagamuga) Airport AYMH - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Koniware ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Chimbu en afstand vanaf Koniware.

Plaats#Inwonerskmmijl
Kundiawa193831610
Agaigau2-2717
Agandagu3-3119
Ainagu4-2616
Aiwaku5-85
Amiagour6-2314
Andenggaumo7-3421
Andimorana8-3421
Andinggaumo9-138
Aran10-85

Top 10 plaatsen in Papoea-Nieuw-Guinea en afstand vanaf Koniware.

Plaats # Inwonerskmmijl
Port Moresby1283733439273
Lae276254227141
Arawa3402661164723
Mount Hagen4336229559
Popondetta528199457284
Madang62742013483
Kokopo726334826513
Mendi82625115395
Kimbe918849570354
Goroka10185023924


Info

Statistieken en Geografie

Papoea-Nieuw-Guinea bestaat uit 14131 plaatsen in 20 regio's.

De regio Chimbu bestaat uit 654 plaatsen.

Koniware is nummer 326 in de regio Chimbu.

De stad is nummer 6230 in Papoea-Nieuw-Guinea.

Waar ligt Koniware in Papoea-Nieuw-Guinea?