Waar ligt Recreo Ositos in Peru?

Recreo Ositos is gevestigd in de regio Huanuco in Peru!

Zoek de plaatsnaam:

Recreio, Recreo, Recreation Corporation Airport, Recreatieterrein Elfenmeer, Recreation Lake

Hier ziet u waar Recreo Ositos op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Peru.

Alle plaatsen in de wereld die heten.

new

Waar ligt Recreo Ositos op de kaart?


Webcams vlakbij Recreo Ositos

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij webcams.travel binnen 250 km van Recreo Ositos)

Kitzingen: Alte Mainbrücke.


Kitzingen: Alte Mainbrücke - Overdag
Recent
Kitzingen: Alte Mainbrücke - Recent

Fernie: Island Lake.


Fernie: Island Lake - Overdag
Recent
Fernie: Island Lake - Recent

Ponzano Ramano: A1 Ponzano Romano.


Ponzano Ramano: A1 Ponzano Romano - Overdag
Recent
Ponzano Ramano: A1 Ponzano Romano - Recent

Webcams provided by webcams.travel

Afstanden

Waar ligt Recreo Ositos ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Huanuco en afstand vanaf Recreo Ositos.

Plaats#Inwonerskmmijl
Huánuco114846614087
Tingo María253416179111
Ambo3689612477
Huallanca45665208129
San Miguel de Cauri55350161100
La Unión64809200124
Llata74606222138
Achimpa8-15395
Achiras9-272169
Acobamba10-12276

Top 10 plaatsen in Peru en afstand vanaf Recreo Ositos.

Plaats # Inwonerskmmijl
Lima17646786241150
Arequipa2844000747464
Trujillo3750004507315
Chiclayo4582597669416
Iquitos5439114810503
Huancayo638009814691
Piura7326592855531
Chimbote8320119409254
Cusco9313210472293
Pucallpa10311793275171

Reisadvies Peru

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Peru via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Peruo onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Peru



Reisinformatie Peru

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Peru. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Peru