Waar ligt The Rip in Nieuw-Zeeland?

 

The Rip is gevestigd in de regio Wellington in Nieuw-Zeeland!

Zoek de plaatsnaam:

The Groves, The Rock, The Speakers Chair, The Big Hill, The Pinnacle

Hier ziet u waar The Rip op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nieuw-Zeeland.

Wereldsteden
Steden in Nieuw-Zeeland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt The Rip op de kaart?




Webcams vlakbij The Rip

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van The Rip)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt The Rip ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Wellington en afstand vanaf The Rip.

Plaats#Inwonerskmmijl
Wellington1179240270168
Lower Hutt2101194257160
Palmerston North37599715194
Porirua450914251156
Masterton520698219136
Levin619790188117
Waihi74619180112
Turangi83401117
Bulls9178113584
Brightwater101677351218

Top 10 plaatsen in Nieuw-Zeeland en afstand vanaf The Rip.

Plaats # Inwonerskmmijl
Auckland1417910254158
Christchurch2363925570354
North Shore3207865262163
Wellington4179240270168
Waitakere5166237264164
Hamilton615264214389
Dunedin7114346879546
Tauranga811033815093
Lower Hutt9101194257160
Palmerston North107599715194


Info

Statistieken en Geografie

Nieuw-Zeeland bestaat uit 2644 plaatsen in 15 regio's.

De regio Wellington bestaat uit 360 plaatsen.

Waar ligt The Rip in Nieuw-Zeeland?