Waar ligt Urkerhoek in Nederland?

 

Urkerhoek is gevestigd in de regio Flevoland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Urkernieki, Urkendy, Urkerhoek, Urkendeu, Urkerbos

Hier ziet u waar Urkerhoek op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Urkerhoek op de kaart?




Webcams vlakbij Urkerhoek

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Urkerhoek)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Urkerhoek ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Flevoland en afstand vanaf Urkerhoek.

Plaats#Inwonerskmmijl
Almere11864573220
Lelystad273426106
Dronten339509138
Zeewolde4229322918
Urk51788785
Almere-Haven6-3723
Bant7-2415
Biddinghuizen8-1811
Creil9-2113
Emmeloord10-1811

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Urkerhoek.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458115132
Rotterdam260385110565
The Hague347658710364
Utrecht42670446339
Eindhoven521049812779
Tilburg620685811773
Almere71864573220
Groningen81799959760
Breda916893412678
Nijmegen101587078754


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Flevoland bestaat uit 27 plaatsen.

Waar ligt Urkerhoek in Nederland?