Waar ligt Oude Haven in Nederland?


Corona reopening
 

Oude Haven is gevestigd in de regio Zuid-Holland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Oudebeek, Oudelemguil, Oude Bildtdijkstervaart, Oude Watertoren, Oude IJzertoren

Hier ziet u waar Oude Haven op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Oude Haven op de kaart?




Webcams vlakbij Oude Haven

Hellevoetsluis.


Hellevoetsluis - Overdag
Recent
Hellevoetsluis - Recent

Brouwershaven: Grevelingen.


Brouwershaven: Grevelingen - Overdag
Recent
Brouwershaven: Grevelingen - Recent

Goeree-Overflakkee › South: Grevelingenmeer.


Goeree-Overflakkee › South: Grevelingenmeer - Overdag
Recent
Goeree-Overflakkee › South: Grevelingenmeer - Recent

Webcams provided by webcams.travel


Afstanden

Waar ligt Oude Haven ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Zuid-Holland en afstand vanaf Oude Haven.

Plaats#Inwonerskmmijl
Rotterdam16038513119
The Hague24765873522
Dordrecht31215954025
Leiden41169285132
Zoetermeer51141443924
Delft6984823119
Spijkenisse778642149
Schiedam8768742415
Vlaardingen9742102113
Alphen10725705333

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Oude Haven.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458118452
Rotterdam26038513119
The Hague34765873522
Utrecht42670447748
Eindhoven521049810062
Tilburg62068587245
Almere718645710163
Groningen8179995229142
Breda91689345333
Nijmegen1015870712175



Reisadvies Nederland

Advies en informatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken over (zaken)reizen en veiligheidsrisico’s in Nederland via rijksoverheid.nl.

Met een reisadvies kunnen Nederlandse reizigers zich beter voorbereiden op veiligheidsrisico’s tijdens een buitenlands vakantie of verblijf. Wees geinformerd over de risico's op ontvoeringen, gewapende overvallen, bomaanslagen, natuurrampen of oorlogsgeweld. Buitenlandse Zaken vermeldt in een reisadvies bijvoorbeeld welke gebieden in Nederlando onveilig zijn, roept reizigers op tot waakzaamheid of ontraadt reizen.

Reisadvies Nederland



Reisinformatie Nederland

Informatie over residocumenten, aanvragen van een visa en de kosten hiervan. Contactinformatie van de ambassade in Nederland. Informatie over reisverzekeringen.

Reisinformatie Nederland

Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Zuid-Holland bestaat uit 783 plaatsen.

Waar ligt Oude Haven in Nederland?




Regio's in Nederland