Waar ligt Middelharnis in Nederland?

 

Middelharnis is gevestigd in de regio Zuid-Holland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Middle Island, Middleton Top Winding Engine, Middle Pancake Lake, Middle Mountain, Middlefield

Hier ziet u waar Middelharnis op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Middelharnis op de kaart?




Webcams vlakbij Middelharnis

Rockanje › West.


Rockanje › West - Overdag
Recent
Rockanje › West - Recent

Rotterdam: Hoogvliet Rotterdam: Barry's Middenbaan Noord (Zuid) - Nederland WebCam.


Rotterdam: Hoogvliet Rotterdam: Barry's Middenbaan Noord (Zuid) - Nederland WebCam - Overdag
Recent
Rotterdam: Hoogvliet Rotterdam: Barry's Middenbaan Noord (Zuid) - Nederland WebCam - Recent

Rotterdam: Hoogvliet Rotterdam: Barry's Middenbaan Noord (Midden) - Nederland WebCam.


Rotterdam: Hoogvliet Rotterdam: Barry's Middenbaan Noord (Midden) - Nederland WebCam - Overdag
Recent
Rotterdam: Hoogvliet Rotterdam: Barry's Middenbaan Noord (Midden) - Nederland WebCam - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Middelharnis ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Zuid-Holland en afstand vanaf Middelharnis.

Plaats#Inwonerskmmijl
Rotterdam16038512918
The Hague24765873723
Dordrecht31215953723
Leiden41169285333
Zoetermeer51141443924
Delft6984823220
Spijkenisse778642149
Schiedam8768742616
Vlaardingen9742102113
Alphen10725705534

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Middelharnis.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458118452
Rotterdam26038512918
The Hague34765873723
Utrecht42670447647
Eindhoven52104989760
Tilburg62068586842
Almere718645710163
Groningen8179995229142
Breda91689344830
Nijmegen1015870711773


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Zuid-Holland bestaat uit 783 plaatsen.

Middelharnis is nummer 39 in de regio Zuid-Holland.

De stad is nummer 219 in Nederland.

Het aantal inwoners is 17976.

Waar ligt Middelharnis in Nederland?