Waar ligt Nieuwertera in Nederland?

 

Nieuwertera is gevestigd in de regio Utrecht in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Nieuwdag, Nieulle, Nieuwe Pekela, Nieuwendoornbrug, Nieuwe Stukken

Hier ziet u waar Nieuwertera op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Nieuwertera op de kaart?




Webcams vlakbij Nieuwertera

Amsterdam: Holendrecht.


Amsterdam: Holendrecht - Overdag
Recent
Amsterdam: Holendrecht - Recent

Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan.


Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan - Overdag
Recent
Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan - Recent

Nieuwkoop › South: Surfclub Ter Aar (STA) - Langeraarsche Plassen.


Nieuwkoop › South: Surfclub Ter Aar (STA) - Langeraarsche Plassen - Overdag
Recent
Nieuwkoop › South: Surfclub Ter Aar (STA) - Langeraarsche Plassen - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Nieuwertera ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Utrecht en afstand vanaf Nieuwertera.

Plaats#Inwonerskmmijl
Utrecht1267044149
Amersfoort21392082918
Veenendaal3631194327
Nieuwegein4628062113
Zeist5602332113
Soest6457522314
De Bilt7431791610
Houten8407662314
Maarsen93926964
IJsselstein10334891912

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Nieuwertera.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458111811
Rotterdam26038514528
The Hague34765874830
Utrecht4267044149
Eindhoven52104988955
Tilburg62068586943
Almere71864572717
Groningen817999515697
Breda91689347144
Nijmegen101587077245


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Utrecht bestaat uit 339 plaatsen.

Nieuwertera is nummer 225 in de regio Utrecht.

De stad is nummer 5532 in Nederland.

Waar ligt Nieuwertera in Nederland?