Waar ligt Sloten, Noord-Holland in Nederland?

 

Sloten is gevestigd in de regio Noord-Holland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Slot Heemstede, Slots-Bjergby, Slotwiny, Slotwina, Slots

Hier ziet u waar Sloten op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Sloten in Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Sloten op de kaart?




Webcams vlakbij Sloten

Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan.


Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan - Overdag
Recent
Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan - Recent

Amsterdam › East: Port of Amsterdam Office Building - Muziekgebouw aan 't IJ - Java island dog park - Jan Schaeferbrug.


Amsterdam › East: Port of Amsterdam Office Building - Muziekgebouw aan 't IJ - Java island dog park - Jan Schaeferbrug - Overdag
Recent
Amsterdam › East: Port of Amsterdam Office Building - Muziekgebouw aan 't IJ - Java island dog park - Jan Schaeferbrug - Recent

Amsterdam: vanSoelen.


Amsterdam: vanSoelen - Overdag
Recent
Amsterdam: vanSoelen - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Sloten ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Holland en afstand vanaf Sloten.

Plaats#Inwonerskmmijl
Amsterdam174581185
Haarlem2147736117
Zaanstad3141800138
Haarlemmermeer413169885
Alkmaar5932873421
Hilversum6838642918
Purmerend7808072314
Amstelveen87734364
Hoorn9703793924
Velsen10685131811

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Sloten.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581185
Rotterdam26038515132
The Hague34765874528
Utrecht42670443522
Eindhoven521049810968
Tilburg62068588754
Almere71864573119
Groningen817999515395
Breda91689348553
Nijmegen101587079257


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Holland bestaat uit 662 plaatsen.

Sloten is nummer 500 in de regio Noord-Holland.

De stad is nummer 7126 in Nederland.

Waar ligt Sloten, Noord-Holland in Nederland?