Waar ligt Pettemerpolder in Nederland?

 

Pettemerpolder is gevestigd in de regio Noord-Holland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Pettensiedel, Pettyán, Petteline, Pettibone, Péttas

Hier ziet u waar Pettemerpolder op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Pettemerpolder op de kaart?




Webcams vlakbij Pettemerpolder

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Pettemerpolder)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Pettemerpolder ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Holland en afstand vanaf Pettemerpolder.

Plaats#Inwonerskmmijl
Amsterdam17458115333
Haarlem21477364830
Zaanstad31418004025
Haarlemmermeer41316985534
Alkmaar5932871912
Hilversum6838647245
Purmerend7808073924
Amstelveen8773435635
Hoorn9703793220
Velsen10685133723

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Pettemerpolder.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458115333
Rotterdam26038519861
The Hague34765878251
Utrecht42670448553
Eindhoven521049815999
Tilburg620685814087
Almere71864576138
Groningen817999513584
Breda916893413785
Nijmegen1015870713584


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Holland bestaat uit 662 plaatsen.

Waar ligt Pettemerpolder in Nederland?