Waar ligt Glip in Nederland?

 

Glip is gevestigd in de regio Noord-Holland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Glipeskär, Glipsfjellet, Glip, Glipir, Glippsta

Hier ziet u waar Glip op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Glip op de kaart?




Webcams vlakbij Glip

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Glip)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Glip ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Holland en afstand vanaf Glip.

Plaats#Inwonerskmmijl
Amsterdam17458112113
Haarlem214773653
Zaanstad31418001912
Haarlemmermeer413169864
Alkmaar5932873522
Hilversum6838644025
Purmerend7808073119
Amstelveen8773431811
Hoorn9703794729
Velsen1068513149

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Glip.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458112113
Rotterdam26038514729
The Hague34765873522
Utrecht42670444327
Eindhoven521049811471
Tilburg62068589056
Almere71864574327
Groningen8179995163101
Breda91689348553
Nijmegen1015870710163


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Holland bestaat uit 662 plaatsen.

Glip is nummer 221 in de regio Noord-Holland.

De stad is nummer 2833 in Nederland.

Waar ligt Glip in Nederland?