Waar ligt De Dikkert in Nederland?

 

De Dikkert is gevestigd in de regio Noord-Holland in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

De Dellen, De Dak Trank, De Drie Zusters Eiland, Dê Dari Ghar, De Drait

Hier ziet u waar De Dikkert op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt De Dikkert op de kaart?




Webcams vlakbij De Dikkert

Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan.


Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan - Overdag
Recent
Amstelveen › East: Brigantijn - Groenelaan - Recent

Amsterdam: Holendrecht.


Amsterdam: Holendrecht - Overdag
Recent
Amsterdam: Holendrecht - Recent

Amsterdam › East: Port of Amsterdam Office Building - Muziekgebouw aan 't IJ - Java island dog park - Jan Schaeferbrug.


Amsterdam › East: Port of Amsterdam Office Building - Muziekgebouw aan 't IJ - Java island dog park - Jan Schaeferbrug - Overdag
Recent
Amsterdam › East: Port of Amsterdam Office Building - Muziekgebouw aan 't IJ - Java island dog park - Jan Schaeferbrug - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt De Dikkert ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Holland en afstand vanaf De Dikkert.

Plaats#Inwonerskmmijl
Amsterdam174581164
Haarlem2147736149
Zaanstad31418001610
Haarlemmermeer4131698117
Alkmaar5932873723
Hilversum6838642415
Purmerend7808072415
Amstelveen87734321
Hoorn9703794025
Velsen10685132113

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf De Dikkert.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581164
Rotterdam26038515031
The Hague34765874528
Utrecht42670443119
Eindhoven521049810565
Tilburg62068588452
Almere71864572717
Groningen817999515395
Breda91689348251
Nijmegen101587078754


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Holland bestaat uit 662 plaatsen.

Waar ligt De Dikkert in Nederland?