Waar ligt Noordkant in Nederland?

 

Noordkant is gevestigd in de regio Noord-Brabant in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Noordstraat, Noordwijkerhout, Noord Eexterveen, Noordink, Noor Abad

Hier ziet u waar Noordkant op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Noordkant op de kaart?




Webcams vlakbij Noordkant

Sint Hubert › West: De Heimolen.


Sint Hubert › West: De Heimolen - Overdag
Recent
Sint Hubert › West: De Heimolen - Recent

Malden › North.


Malden › North - Overdag
Recent
Malden › North - Recent

Goch › East: Markt - Evangelische Kirche am Markt Goch - Ev. Kirchengemeinde Goch.


Goch › East: Markt - Evangelische Kirche am Markt Goch - Ev. Kirchengemeinde Goch - Overdag
Recent
Goch › East: Markt - Evangelische Kirche am Markt Goch - Ev. Kirchengemeinde Goch - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Noordkant ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Brabant en afstand vanaf Noordkant.

Plaats#Inwonerskmmijl
Eindhoven12104983723
Tilburg22068585534
Breda31689347647
Helmond4883712314
Roosendaal5812289861
Oss6699652918
Bergen op Zoom76764111370
Oosterhout8541106943
Waalwijk9461975635
Heusden10442005333

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Noordkant.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581110364
Rotterdam260385110163
The Hague347658712175
Utrecht42670447446
Eindhoven52104983723
Tilburg62068585534
Almere71864579559
Groningen8179995182113
Breda91689347647
Nijmegen101587072314


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Brabant bestaat uit 1645 plaatsen.

Noordkant is nummer 1083 in de regio Noord-Brabant.

De stad is nummer 5717 in Nederland.

Waar ligt Noordkant in Nederland?