Waar ligt Het Voortje in Nederland?

 

Het Voortje is gevestigd in de regio Noord-Brabant in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Het Peebos, Het Hout, Het Helder, Het Loo, Het Hoefven

Hier ziet u waar Het Voortje op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Het Voortje op de kaart?




Webcams vlakbij Het Voortje

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Het Voortje)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Het Voortje ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Brabant en afstand vanaf Het Voortje.

Plaats#Inwonerskmmijl
Eindhoven12104982616
Tilburg22068582113
Breda31689342918
Helmond4883714226
Roosendaal5812284528
Oss6699655132
Bergen op Zoom7676415836
Oosterhout8541103421
Waalwijk9461973421
Heusden10442003924

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Het Voortje.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581110867
Rotterdam26038517245
The Hague34765879559
Utrecht42670447949
Eindhoven52104982616
Tilburg62068582113
Almere718645711169
Groningen8179995225140
Breda91689342918
Nijmegen101587077245


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Brabant bestaat uit 1645 plaatsen.

Waar ligt Het Voortje in Nederland?