Waar ligt Berkt in Nederland?

 

Berkt is gevestigd in de regio Noord-Brabant in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Berkley, Berkenthin, Berkia, Berkeynde, Berkel

Hier ziet u waar Berkt op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Berkt op de kaart?




Webcams vlakbij Berkt

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Berkt)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Berkt ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Brabant en afstand vanaf Berkt.

Plaats#Inwonerskmmijl
Eindhoven121049864
Tilburg22068582415
Breda31689344226
Helmond4883712415
Roosendaal5812286339
Oss6699653924
Bergen op Zoom7676417647
Oosterhout8541104226
Waalwijk9461973522
Heusden10442003723

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Berkt.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581110867
Rotterdam26038518050
The Hague347658710364
Utrecht42670447647
Eindhoven521049864
Tilburg62068582415
Almere718645710867
Groningen8179995214133
Breda91689344226
Nijmegen101587075635


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Brabant bestaat uit 1645 plaatsen.

Berkt is nummer 145 in de regio Noord-Brabant.

De stad is nummer 903 in Nederland.

Waar ligt Berkt in Nederland?