Waar ligt Bavelsche Leij in Nederland?

 

Bavelsche Leij is gevestigd in de regio Noord-Brabant in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Bavel, Baveki, Baverstock, Bavert, Baverni

Hier ziet u waar Bavelsche Leij op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Bavelsche Leij op de kaart?




Webcams vlakbij Bavelsche Leij

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Bavelsche Leij)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Bavelsche Leij ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Noord-Brabant en afstand vanaf Bavelsche Leij.

Plaats#Inwonerskmmijl
Eindhoven12104984729
Tilburg22068582113
Breda316893421
Helmond4883716339
Roosendaal5812282314
Oss6699655534
Bergen op Zoom7676413723
Oosterhout854110117
Waalwijk9461972314
Heusden10442003119

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Bavelsche Leij.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam17458118955
Rotterdam26038514528
The Hague34765876842
Utrecht42670446339
Eindhoven52104984729
Tilburg62068582113
Almere71864579760
Groningen8179995219136
Breda916893421
Nijmegen101587077949


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Noord-Brabant bestaat uit 1645 plaatsen.

Waar ligt Bavelsche Leij in Nederland?