Waar ligt Millert in Nederland?

 

Millert is gevestigd in de regio Limburg in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Mill Hall, Miller Lake, Miller Lake, Miller Hill, Millennium Bridge

Hier ziet u waar Millert op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Millert op de kaart?




Webcams vlakbij Millert

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Millert)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Millert ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Limburg en afstand vanaf Millert.

Plaats#Inwonerskmmijl
Maastricht11223834528
Heerlen2935184226
Venlo3917832918
Weert44961464
Kerkrade5493274729
Roermond646558149
Venray7405183220
Brunssum8299143522
Horst928657106
Stein10266023220

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Millert.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581113785
Rotterdam260385111672
The Hague347658713886
Utrecht426704410565
Eindhoven52104983220
Tilburg62068586037
Almere718645713282
Groningen8179995225140
Breda91689347748
Nijmegen101587076440


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Limburg bestaat uit 999 plaatsen.

Millert is nummer 599 in de regio Limburg.

De stad is nummer 5233 in Nederland.

Waar ligt Millert in Nederland?