Waar ligt De Zandberg in Nederland?

 

De Zandberg is gevestigd in de regio Limburg in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

De Zyarat Kalay, De Ziarat Kalay, De Ziarat Ghar, De Zonnehoek Heemradenlaan, De Zoom

Hier ziet u waar De Zandberg op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt De Zandberg op de kaart?




Webcams vlakbij De Zandberg

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van De Zandberg)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt De Zandberg ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Limburg en afstand vanaf De Zandberg.

Plaats#Inwonerskmmijl
Maastricht11223832314
Heerlen29351885
Venlo3917836339
Weert4496145132
Kerkrade54932764
Roermond6465584226
Venray7405187748
Brunssum829914149
Horst9286574528
Stein10266022314

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf De Zandberg.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam1745811185115
Rotterdam2603851161100
The Hague3476587183114
Utrecht426704415496
Eindhoven52104987949
Tilburg620685810565
Almere7186457182113
Groningen8179995269167
Breda916893411773
Nijmegen1015870711370


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Limburg bestaat uit 999 plaatsen.

De Zandberg is nummer 222 in de regio Limburg.

De stad is nummer 2041 in Nederland.

Waar ligt De Zandberg in Nederland?