Waar ligt Winsum, Groningen in Nederland?

 

Winsum is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Winslow Lake, Winscales, Winsham, Winstead Plantation Airport, Winsford

Hier ziet u waar Winsum op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Winsum in Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Winsum op de kaart?




Webcams vlakbij Winsum

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Winsum)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Winsum ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Winsum.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen1179995138
Stadskanaal2343164327
Delfzijl3284732616
Veendam4280993421
Leek5199312113
Haren6187751811
Winschoten7187033924
Zuidhorn818338117
Vlagtwedde9170475132
Slochteren10153172314

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Winsum.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581115395
Rotterdam2603851208129
The Hague3476587204127
Utrecht4267044167104
Eindhoven5210498220137
Tilburg6206858217135
Almere718645713584
Groningen8179995138
Breda9168934229142
Nijmegen10158707172107


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Winsum is nummer 12 in de regio Groningen.

De stad is nummer 259 in Nederland.

Het aantal inwoners is 14360.

Waar ligt Winsum, Groningen in Nederland?