Waar ligt Valom, Groningen in Nederland?

 

Valom is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Valongo, Valódia, Valogno Piccolo, Valongo do Farrio, Valodina

Hier ziet u waar Valom op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Er zijn 2 plaatsen met de naam Valom in Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Valom op de kaart?




Webcams vlakbij Valom

t Zandt › North-east: Vinkenpad.


t Zandt › North-east: Vinkenpad - Overdag
Recent
t Zandt › North-east: Vinkenpad - Recent

Borkum: Obere Strandpromenade.


Borkum: Obere Strandpromenade - Overdag
Recent
Borkum: Obere Strandpromenade - Recent

Borkum: Livespotting - Live von der höchsten Webcam mit Blick über.


Borkum: Livespotting - Live von der höchsten Webcam mit Blick über - Overdag
Recent
Borkum: Livespotting - Live von der höchsten Webcam mit Blick über - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Valom ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Valom.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen11799952717
Stadskanaal2343165132
Delfzijl3284731912
Veendam4280993924
Leek5199313924
Haren6187753119
Winschoten7187034025
Zuidhorn8183382918
Vlagtwedde9170475534
Slochteren10153172616

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Valom.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam1745811171106
Rotterdam2603851225140
The Hague3476587222138
Utrecht4267044183114
Eindhoven5210498237147
Tilburg6206858233145
Almere718645715395
Groningen81799952717
Breda9168934245152
Nijmegen10158707188117


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Valom is nummer 587 in de regio Groningen.

De stad is nummer 7882 in Nederland.

Waar ligt Valom, Groningen in Nederland?