Waar ligt Oostervalge in Nederland?

 

Oostervalge is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Oostkerk, Oostendorper watermolen, Oosterwolde, Oostveld, Oostmolen

Hier ziet u waar Oostervalge op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Oostervalge op de kaart?




Webcams vlakbij Oostervalge

t Zandt › North-east: Vinkenpad.


t Zandt › North-east: Vinkenpad - Overdag
Recent
t Zandt › North-east: Vinkenpad - Recent

Borkum: Obere Strandpromenade.


Borkum: Obere Strandpromenade - Overdag
Recent
Borkum: Obere Strandpromenade - Recent

Borkum: Livespotting - Live von der höchsten Webcam mit Blick über.


Borkum: Livespotting - Live von der höchsten Webcam mit Blick über - Overdag
Recent
Borkum: Livespotting - Live von der höchsten Webcam mit Blick über - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Oostervalge ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Oostervalge.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen11799952113
Stadskanaal2343165031
Delfzijl3284732415
Veendam4280993924
Leek5199312918
Haren6187752616
Winschoten7187034226
Zuidhorn8183381912
Vlagtwedde9170475534
Slochteren10153172616

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Oostervalge.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam1745811161100
Rotterdam2603851216134
The Hague3476587211131
Utrecht4267044175109
Eindhoven5210498230143
Tilburg6206858225140
Almere718645714389
Groningen81799952113
Breda9168934237147
Nijmegen10158707180112


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Oostervalge is nummer 432 in de regio Groningen.

De stad is nummer 5967 in Nederland.

Waar ligt Oostervalge in Nederland?