Waar ligt Kleine Heekt in Nederland?

 

Kleine Heekt is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Kleiner Zeschsee, Klein Paresis, Kleiner Horn-Berg, Kleineppingen, Kleineheide

Hier ziet u waar Kleine Heekt op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Kleine Heekt op de kaart?




Webcams vlakbij Kleine Heekt

Delfzijl › East: Eilandweg.


Delfzijl › East: Eilandweg - Overdag
Recent
Delfzijl › East: Eilandweg - Recent

t Zandt › North-east: Vinkenpad.


t Zandt › North-east: Vinkenpad - Overdag
Recent
t Zandt › North-east: Vinkenpad - Recent

Oldambt › South: Oldambtmeer.


Oldambt › South: Oldambtmeer - Overdag
Recent
Oldambt › South: Oldambtmeer - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Kleine Heekt ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Kleine Heekt.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen11799952314
Stadskanaal2343163723
Delfzijl32847364
Veendam4280992415
Leek5199313723
Haren6187752314
Winschoten7187032415
Zuidhorn8183383119
Vlagtwedde9170473924
Slochteren1015317138

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Kleine Heekt.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam1745811169105
Rotterdam2603851222138
The Hague3476587220137
Utrecht4267044180112
Eindhoven5210498229142
Tilburg6206858227141
Almere718645715093
Groningen81799952314
Breda9168934240149
Nijmegen10158707179111


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Waar ligt Kleine Heekt in Nederland?