Waar ligt Holepolder in Nederland?

 

Holepolder is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Holesice, Holebara, Hole in the Ground Lake, Hole in the Wall, Holeb

Hier ziet u waar Holepolder op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Holepolder op de kaart?




Webcams vlakbij Holepolder

Delfzijl › East: Eilandweg.


Delfzijl › East: Eilandweg - Overdag
Recent
Delfzijl › East: Eilandweg - Recent

t Zandt › North-east: Vinkenpad.


t Zandt › North-east: Vinkenpad - Overdag
Recent
t Zandt › North-east: Vinkenpad - Recent

Oldambt › South: Oldambtmeer.


Oldambt › South: Oldambtmeer - Overdag
Recent
Oldambt › South: Oldambtmeer - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Holepolder ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Holepolder.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen11799952616
Stadskanaal2343163220
Delfzijl32847332
Veendam4280992113
Leek5199313924
Haren6187752314
Winschoten7187031912
Zuidhorn8183383421
Vlagtwedde9170473421
Slochteren1015317117

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Holepolder.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam1745811171106
Rotterdam2603851224139
The Hague3476587222138
Utrecht4267044180112
Eindhoven5210498227141
Tilburg6206858227141
Almere718645715194
Groningen81799952616
Breda9168934240149
Nijmegen10158707177110


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Waar ligt Holepolder in Nederland?