Waar ligt Gemeente Groningen in Nederland?

 

Gemeente Groningen is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Gemeente Harenkarspel, Gemeente Dordrecht, Gemeente Ouderkerk, Gemeente Haren, Gemeente Boskoop

Hier ziet u waar Gemeente Groningen op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Gemeente Groningen op de kaart?




Webcams vlakbij Gemeente Groningen

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Gemeente Groningen)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Gemeente Groningen ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Gemeente Groningen.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen117999521
Stadskanaal2343163421
Delfzijl3284732717
Veendam4280992616
Leek519931149
Haren61877564
Winschoten7187033220
Zuidhorn818338117
Vlagtwedde9170474327
Slochteren10153171610

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Gemeente Groningen.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581114892
Rotterdam2603851201125
The Hague3476587198123
Utrecht426704415999
Eindhoven5210498211131
Tilburg6206858208129
Almere718645712980
Groningen817999521
Breda9168934220137
Nijmegen10158707161100


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Waar ligt Gemeente Groningen in Nederland?