Waar ligt Fransum in Nederland?

 

Fransum is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Frankenheim, França, Frankfort, Francisco De Orellana Airport, Frankow

Hier ziet u waar Fransum op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Fransum op de kaart?




Webcams vlakbij Fransum

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Fransum)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Fransum ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Fransum.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen1179995106
Stadskanaal2343164327
Delfzijl3284733220
Veendam4280993522
Leek519931149
Haren6187751610
Winschoten7187034226
Zuidhorn81833832
Vlagtwedde9170475333
Slochteren10153172616

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Fransum.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581114691
Rotterdam2603851201125
The Hague3476587196122
Utrecht426704415999
Eindhoven5210498214133
Tilburg6206858209130
Almere718645712980
Groningen8179995106
Breda9168934220137
Nijmegen10158707166103


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Fransum is nummer 171 in de regio Groningen.

De stad is nummer 2640 in Nederland.

Waar ligt Fransum in Nederland?