Waar ligt De Wijert in Nederland?

 

De Wijert is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

De Wono Kariz, De Westermolen, De Wilde, De Wilde, De Witten

Hier ziet u waar De Wijert op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt De Wijert op de kaart?




Webcams vlakbij De Wijert

Eelderwolde › South-west: Weerstation Eelde.


Eelderwolde › South-west: Weerstation Eelde - Overdag
Recent
Eelderwolde › South-west: Weerstation Eelde - Recent

Assen › South: Marsdijk - Speeltuin.


Assen › South: Marsdijk - Speeltuin - Overdag
Recent
Assen › South: Marsdijk - Speeltuin - Recent

t Zandt › North-east: Vinkenpad.


t Zandt › North-east: Vinkenpad - Overdag
Recent
t Zandt › North-east: Vinkenpad - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt De Wijert ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf De Wijert.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen117999532
Stadskanaal2343163220
Delfzijl3284732717
Veendam4280992415
Leek519931149
Haren61877553
Winschoten7187033220
Zuidhorn818338138
Vlagtwedde9170474025
Slochteren10153171610

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf De Wijert.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581114691
Rotterdam2603851200124
The Hague3476587196122
Utrecht426704415697
Eindhoven5210498208129
Tilburg6206858206128
Almere718645712779
Groningen817999532
Breda9168934217135
Nijmegen1015870715999


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

De Wijert is nummer 118 in de regio Groningen.

De stad is nummer 2028 in Nederland.

Waar ligt De Wijert in Nederland?