Waar ligt Boerenstreek in Nederland?

 

Boerenstreek is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Boer Lake, Boeraroeoem, Boerenhol, Boerderij Her Nagel, Boeria

Hier ziet u waar Boerenstreek op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Boerenstreek op de kaart?




Webcams vlakbij Boerenstreek

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Boerenstreek)

Parma › North-west.


Parma › North-west - Overdag
Recent
Parma › North-west - Recent

Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town.


Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Overdag
Recent
Milnerton › South-west: Table mountain - Cape Town - Recent

Milan: Duomo di Milano.


Milan: Duomo di Milano - Overdag
Recent
Milan: Duomo di Milano - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Boerenstreek ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Boerenstreek.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen11799951811
Stadskanaal2343164025
Delfzijl3284734528
Veendam4280993723
Leek51993153
Haren6187751912
Winschoten7187034729
Zuidhorn8183381610
Vlagtwedde9170475132
Slochteren10153173220

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Boerenstreek.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam174581112980
Rotterdam2603851183114
The Hague3476587180112
Utrecht426704414087
Eindhoven5210498195121
Tilburg6206858192119
Almere718645710968
Groningen81799951811
Breda9168934201125
Nijmegen1015870714691


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Boerenstreek is nummer 58 in de regio Groningen.

De stad is nummer 1069 in Nederland.

Waar ligt Boerenstreek in Nederland?