Waar ligt Biessum in Nederland?

 

Biessum is gevestigd in de regio Groningen in Nederland!

Zoek de plaatsnaam:

Biesiekierz Gorzewo, Bieskemaar, Biesenberg, Biesbeekhoeve, Biesbosch

Hier ziet u waar Biessum op de kaart ligt.
Voor een indruk van hoe het er nu buiten uitziet staan onderaan wat plaatjes van de omgeving vanuit online web camera's.
U ziet ook de afstanden tot de belangrijkste plaatsen in de regio en tot plaatsen in de rest van Nederland.

Wereldsteden
Steden in Nederland die ook in andere landen van de wereld voorkomen.


Waar ligt Biessum op de kaart?




Webcams vlakbij Biessum

Random webcams:
(Sorry, er zijn geen webcams geregistreerd bij windy.com binnen 250 km van Biessum)

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

.


 - Overdag
Recent
 - Recent

Webcams provided by windy.com — add a webcam


Afstanden

Waar ligt Biessum ten opzichte van andere plaatsen?

Top 10 plaatsen in Groningen en afstand vanaf Biessum.

Plaats#Inwonerskmmijl
Groningen11799952616
Stadskanaal2343163723
Delfzijl32847321
Veendam4280992415
Leek5199314025
Haren6187752415
Winschoten7187032314
Zuidhorn8183383421
Vlagtwedde9170473723
Slochteren1015317149

Top 10 plaatsen in Nederland en afstand vanaf Biessum.

Plaats # Inwonerskmmijl
Amsterdam1745811172107
Rotterdam2603851225140
The Hague3476587224139
Utrecht4267044182113
Eindhoven5210498230143
Tilburg6206858230143
Almere718645715395
Groningen81799952616
Breda9168934243151
Nijmegen10158707180112


Info

Statistieken en Geografie

Nederland bestaat uit 9013 plaatsen in 12 regio's.

De regio Groningen bestaat uit 686 plaatsen.

Biessum is nummer 50 in de regio Groningen.

De stad is nummer 948 in Nederland.

Waar ligt Biessum in Nederland?